Galeria nowości z Minecraft PE 0.9 + Tajemnicza (podwodna?) struktura

Witajcie. Jak sam tytuł wskazuje, chciałbym pokazać wam postęp prac nad mobilną wersją Minecrafta, której pełna wersja pojawi się już niedługo, chciałoby się rzec „na dniach”. Do tego dochodzi owiane tajemnicą zdjęcie, przedstawiające podsumowanie kilkudniowej pracy Jeb’a.

Galeria z MCPE 0.9

Biom tajgi:

Nowe drzewa:

Tworzenie świata:

Przy okazji – świat typu „Old” według twórców gry zalecany jest dla telefonów z jednordzeniowym procesorem i 512 mb pamięci RAM. Tak więc nie trzeba się raczej martwić „czy zadziała” : )

Nowa struktura

Trzeba przyznać, że choć Minecraftem można się zanudzić, wynika to raczej ze specyficznej rozgrywki niż z powtarzalnych – przemierzanych światów. Do tych ostatnich prawdopodobnie z następną aktualizacją dojdzie kolejna przyczyna do dalekich wypraw, a mianowicie nowa struktura, którą możecie zobaczyć poniżej. Z obrazku wynika, iż będzie ona prawdopodobnie umieszczona w oceanach, co pokrywałoby się z wcześniejszymi obietnicami developerów, iż urozmaicone zostaną morza.

Co o tym sądzicie? Czekacie bardziej na Minecraft PE 0.9 czy Minecrafta 1.8? Piszcie w komentarzach : )

 

 

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Doctor pisze:

    System świata „Old” – 512mb RAM, jeden rdzeń, nie trzeba się martwić, czy zadziała.
    Sugerujesz, że to jest już standard? :O

    Nie czekam ani na jedno, ani na drugie – od dłuższego czasu mam wrażenie, że Mojang tylko trzepie kasę na tej grze. Wszelkie nowości nie są niczym specjalnym, czy to pod względem innowacyjności, czy trudności w dodaniu (biorąc pod uwagę pracę na już wcześniej stworzonych schematach). :I