MCLand - MinePolis

Bigger MinePolis Logo

Drogi Graczu, zapewne chciałbyś się dowiedzieć, co ma do zaoferowania serwer minepolis.pl. W tych kilku następnych zdaniach postaramy Ci się wyjaśnić wszystkie możliwości jakie oferujemy naszym graczom. Zacznijmy od tego, że jest to serwer wzorowany na prawdziwym życiu. Tylko u nas możesz się poczuć jak byś był mieszkańcem prawdziwego miasta! Niezależnie czy to jest wielka i nowoczesna metropolia czy starsza średniowieczna osada – odpowiedzialność za prowadzenie miasta może począć w Twoich rękach!

IP: MinePolis.PLNajnowsze wiadomości na temat serwera

Uwagi do zamienników tadalafilu

Miasta główne

Malaz

Malaz

Metropolia

Metropolia

Eventy

Poza zwykłą rozgrywką nasz serwer oferuje także krótkie gry, czyli tak zwane eventy. Odbywają się one przy większej ilości graczy i każdy może w nich wziąć udział. Nasz serwer cechuje się wieloma oryginalnymi eventami, a wiele z nich zostało przygotowanych przez graczy. Mniej więcej co 
 Event The Lucky Man

SkyBlock Challenge

Skyblock będzie swoistym „serwerem w serwerze”. Polega on na wykonywaniu zadań na małej, lewitującej wyspie. Każde kolejne zadanie, to nowe punkty, a co za tym idzie, wyższe miejsca w rankingu. Jest to zabawa idealna, ażeby odetchnąć od zwykłej rozgrywki, bądź problemów życia codziennego.

Zwycięska wyspa gracza Waldek04

Zwycięska wyspa gracza Waldek04