Niespodzianka od Mojang na Prima Aprilis

http://youtu.be/zQRy8CoXxl0

Witajcie. Jak co roku tradycyjnie ekipa Mojang wraz z całą branżą serwują nam absurdalne wiadomości o tematyce growej. Pierwszego kwietnia trolling widoczny wszędzie może być lepszy lub gorszy, ale na pewno na taki pomysł, jaki zaserwował nam Mojang w tegoroczne Prima Aprilis nikt by nie wpadł.

Długonosi wieśniacy, wprowadzeni do gry w wersji Beta 1.9 stali się rozumni. Przejęli nasze serwery oraz sieć dostaw skinów (CDN), więc niestety nie będziecie mogli zmieniać skinów postaci zanim nie rozwiążemy tego problemu. Desperacko próbujemy wyciągnąć wtyczki, jednak powinniśmy przygotować się by służyć naszym nowym władcom – wieśniakom.

Taki komunikat wita nas na głownej stronie Mojang.com.  Co nas czeka podczas najazdu wieśniaków? W związku z szalejącymi serwerami, od dziś do rozwiązania problemu przez Mojang każdy gracz będzie miał będzie miał zamiast swojego skina, teksturę wieśniaka 🙂

2014-04-01_15.43.58

 

Śpieszcie się jednak, gdyż rozpowszechnia się plotka, iż owa awaria minie już jutro a my już nigdy nie będziemy mieli skina wieśniaka!

Co sądzicie o całym zdarzeniu? Chcielibyście więcej takich okolicznościowych „awarii”? Piszcie w komentarzach.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *