ts.MCLand.pl – zmiana adresu oraz dzisiejsza przerwa techniczna.

Z przyczyn niezależnych od Ekipy MCLand w dniu dzisiejszym miała miejsce (około godziny 1:30) przerwa techniczna. Podczas trwającej około 10 minut przerwy nastąpiła migracja serwera głosowego.

Od około 01:40 serwer został przeniesiony na nową maszynę, na której pozostanie już docelowo. Położenie serwera nie uległo zmianie, tak jak w przypadku poprzedniego, serwerownia ulokowana jest na północy Francji.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że w związku z długim czasem oczekiwania na aktualizację serwerów DNS domena ts.mcland.pl, w niektórych przypadkach, może odwoływać jeszcze pod poprzedni adres serwera. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każde zagubione połączenie, które zawędruje na poprzedni adres, zostało niezwłocznie przekierowane na nową maszynę. Jednakże aktualizacja serwerów DNS może potrwać nawet do 24 godzin.

Jeżeli zdarzy się wam, że klient TeamSpeak nie będzie mógł się połączyć z ts.mcland,pl, prosimy o skorzystanie z bezpośredniego adresu IP: 5.135.190.236 (serwer działa na porcie domyślnym – tj. 9987).

Wprowadzone zmiany w żaden sposób nie wpływają na zasady korzystania z serwera.

Może Ci się również spodoba