Zmiany u Mojang + 1.7.10 już w Czwartek!

Witajcie. Od pewnego czasu nie pojawiają się smaczki odnośnie aktualizacji 1.8. Zmieniła się jednak polityka Mojang odnośnie wydawania snapshotów oraz pojawiła się krótka zapowiedź pełnej wersji 1.7.10 i w tym celu pokrótce wam to przedstawię w tym oto newsie. Zapraszam do lektury.

tworzenieswiata

Otóż, już nie uświadczycie moich wypocin na temat kolejnych snapshotów w czwartki (spokojnie, to nie pożegnianie). Winę za to ponosi Mojang, który z niewiadomych przyczyn porzuca tradycje na rzecz wydawania nowych wersji próbnych swojej flagowej gry w … środę.

To nie koniec. Na najbliższy czwartek (26.06) zaplanowana została premiera aktualizacji 1.7.10, w jakiej znajdzie się wiele poprawek do Minecraft Realms (test usługi) takich jak możliwość wgrywania własnego świata. Interfejs zmieni się na bliższy nowszym snapshotom, a także zostanie dodany monitor aktywności na serwerze.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Daniel Wasiak pisze:

    Hehe były w piątki, zmienili na czwartki teraz będzie środa XD może dojdą do poniedziałku? Kto wie? W sumie, dla mnie bez różnicy. Mogą być nawet w niedziele byle by byly. A co do 1.7.10 to patrząc na changelog – zostanę przy 1.7.4 i przeskocze chyba dopiero na 1.8.2 jak poprawia błędy c: